Kunagi ei mõelnud ma tšekile kinnitas williams.

Reaalsus on see, et ainuüksi asjaolu, millel valmis eelarvet ei ole võimalik tagada, et meil on rohkem raha, kuid me ei tea, kus me oleme, mida me saame teha, mida eelistada ja kuidas planeerida. Eelarve on nagu meditsiiniline diagnoos, mis ütleb teile, kuidas on, ja meetmete mida lõppkokkuvõttes selle diagnoosi muutus. See on nagu läheb toitumisspetsialisti, sest me tahame, et kaalus; meil teada meie praegune kaal on selge eesmärk, et tead, mida me saame muuta meie toidus ning selle järgi valmistada sööki kava, mis võimaldab meil jõuda meie eesmärk.

IT pärand on väga hea seletus. Aga isegi siis, kui pangad on tõesti "kaasaegne" ja ees kõik teisedki, võite olla peaaegu kindel, et see ei paranda oma kogemust. Näiteks pangad on nüüd märkimisväärseid investeeringuid robotid teha klienditeeninduse tõhusamaks. Ärge saage minust valesti aru, ma ei ole Neo-Luddite, kes on surnud maha kõik robotid … aga midagi ütleb mulle, et ma ei meeldi neile, eest …

Eesmärgiks, et me peaksime olema, et inspireerivad meid kulutada parem, sest see ei ole lihtsalt vähem kulutama, kui mitte olla teadlik oma otsuseid, ja me investeerime meie raha, mida me tahame.

Teine makseteenuste direktiiv on üle võetud riiklikke eeskirju kogu Euroopa Liidus. Selle eesmärk on avada pangandusturul. PSDwill sundida pankasid andma juurdepääsu de kaudu oma klientide kontodele ja pakkuda konto andmeid kolmandatele isikute teenusepakkujatele kui konto omanik seda soovib. Seda nimetatakse "kontole juurdepääs" (XS) ja see ei ole kohustuslik, pangad peavad arenema kolmandate osapoolte sisestada oma ruumi.

Parimat? Võid proovida tõttu vabaks täna.

Laen ilma sissetulekuta nagu kellamäng, lihtne fookused abistamine Millennials päästa. Tegelikult Lihtne väidab, et see on võimalik salvestada oma klientidele protsenti nende aastane sissetulek, luues eesmärke ja visualiseerida, kuidas kulutada raha. Samuti saate hoiustada kontrolli ja kanda raha läbi telefoni asemel külastades filiaal. Kui see ei olnud piisav, ei ole mingit tasu.

Kas olete kunagi proovinud saada laenu? Või avage professionaalne kontot? Või lihtsalt muuta oma isikliku konto ühiseks kontot?

Advertisements