Sellele vaatamata on kord karmistumas.

Näiteks viimased tööd Research Affiliates näitab, et tõenäosus tavalise vara jaotamise plaanide saavutada oma aluseks ootused ei ole ainult väike, kuid mõningatel juhtudel vooru nulliga. Tööstuses, teisisõnu, ei suuda kujundada ja pakkuda suuremat tulu kliendid vajavad … mistõttu ma soovin müüakse Tacos.

Vastavalt presidendi Barack Obama administratsioon, kiirendus föderaalse reguleerimise praktiliselt igas eluvaldkonnas on vapustav.

Tegelikult, selle asemel, et keskenduda täitmist, liiga tihti föderaalsed asutused võtavad karistavat käitumist. Määrused peaks andma parameetrid, juhendamist ja õpetamist, ei oleks kaigastega et nui töökohtade loojad.

Kui ma lisati tema telefon kava, ma hakkas telefonikõned võlausaldajad ja Inkassoteenus http://parimadkiirlaenud.eu/. Tal oli veel tuhandeid vanu võlgu, et ei maksa – asjaolu, lahkus ta välja, kui ta ütles mulle krediiti ei olnud suur. Kui ma küsisin, ta ütles, et tema isa ütles talle eirata kõnesid ja muutuvad pidevalt telefoninumbreid – lõpuks aegumistähtaega võlga ei liigu ja nad ei suuda koguda.

Paljud aktivistid ja korraldajate tööd täiskohaga töökohta, mis ei ole seotud nende liberatory jõupingutusi. Vahel nad töötavad seotud tööd, mis ei maksa neile piisavalt hästi, et ots otsaga kokku tulla kanname valge-paremmuuteen-kapitalistlik-patriarhaat – termin, mille leiutas Bell konksud, et arutada nii, et enamik meist on kokku surutud kapitalismi tingimustes. Ja seal on ka situatsiooni inimesed, kes väidavad, et nad on kas aktiviste või korraldajate, kuid veelgi neoliberaalne retoorika läbi riigi, akadeemia või mittetulundusühingu tööstusliku kompleksi.

Istun minu magamistuba, jõllis väike avamata kott sooja Cheetos ja mõtlesin, et kas ma peaks piirama neid nädalal. Kas mul on enesekontrolli?

Sest neist – TPC Eagle Trace (Florida) ja TPC Las Vegas – sa pead helistada Citi Concierge (number kaardi tagaküljelt) need broneerida.

Advertisements