Ekstrafüüsiline.

Selle asemel, need on suured köögid muutes mitut liiki köök restoranid, mis ei ole tehniliselt olemas. Nagu Fast Company selgitab, klient võib tellida võileib Pentsik ühise nimega "Butcher Block" -it on oma Instagram toita! -without Aru, et võileib on tehtud toiduainetetööstuse rajatis kuulub kummitus restoran firma Green tippkohtumisel .

Laenud kinnisvara tagatisel mis seletab see paranemine väljavaated ajal, kui minu aastane poeg ütles mulle uudis teeb teda kartma ja kurb?

Ja nagu viimastel nähtusi, millele sa äkki sõltuv on, nagu Charlie Munger ütleb, ei ole koht optimismiks.

Ma saan Palk lõpus kuu, ja hakkasin hoida väga silm peal oma pangakonto veendumaks, et see jäi üle 0 eurot kuni mu Palk langes. Kui saldo oli saada ligi traati, ma hoidke välja kulutuste vältimiseks tasu.

Pudelid on kena mõned ööd aga raiskav teised. Single teenida ja täiendamine peaks parem.

See lihtsalt ei ole mõtet enam veeta 0 eurot kuus elada väike stuudiokorter kui huvi minu võlg kasvas veelgi. Ma vaevu endale salvestada iga raadio-uudised Palk ja vihatud, et minu isiklik-laenu võlg oleks viivitanud kaheksa aastat. Nii et ma andsin oma maaomanik päeva ette; liitus jõusaali lähedal tööd, kus ma võiksin hängida, kasutada internetti ja dušš; üürida mälumoodulit, kus ma panen riided; ja andis kõik muu ära.

Sa tead, et ta on kulutada% oma sissetulekust. Kasutades ülaltoodud tabelist jälle, kui kaua ta peaks võtma pensionile nüüd?

See on "kui midagi halba juhtub" fondi, mitte "kui sa tahad midagi paremat juhtuda" fond.

See on võimatu loogika ja majandus.

Advertisements