Me hindasime selle järgi.

Silver vooder, inimesed. Ärge unustage, et otsida hõbe vooder.

Nad on rahulolematud. Ebakindlad oma tuleviku suhtes. Mures tööturul. Lamades ärkvel öösel. Nad vaatavad summa üliõpilane võlgade nad seisavad ja arvan, et ei ole võimalik viis saada käepide peal. Muidugi rühma me viitamine on inimesed oma s, kes on aidanud rahastada haridus oma lastele ja lastelastele. Tagaküljel hiljutise aruande CFPB teemal, Business Insider kirjutas kasulik kokkuvõte sellest kasvav trend.

JAH! Meil on reegel, et kui me needus end, millel ei ole midagi korda saame osta.

Ja nii edasi. Aga ma ei pea kirjutama kõik põhjused, leiad neid kõiki enda ümber.

Hüpoteeklaen nüüd me läheneme tegelik kokkuhoid,% sissetulekust. See on 0 eurot iga kuu! Meie kangelane saaksin 0 eurot igal aastal.

Muud isikliku rahanduse isiksused tundub olevat ilmsem kaebus raha teadvusel noored ameeriklased. Kell hr raha Mustache on lähemal vanuses kuni tuhande aastaseks põlvkonna kui -aastane Ramsey ja Ramsey on vähem äratuntav kui Emmy võitja Suze Orman, kes on rohkem kui kaks korda nii palju Twitter järgijaid (miljonit Ramsey 000). Brian Kelly (aka juhib Guy) sai Facebook tuntud kirjutades krediitkaardi premeerib süsteemid, mis on üha populaarsemaks tuhandeaastane tarbijatele. Ramsey soovitab isegi ei omanikust krediitkaardi, rääkimata kasutades üht Koguda lennufirma miili.

On kaks varianti IBR plaani, vana ja uus. Sest igaüks, kes laenas enne juulit, vana IBR kehtib. Neile, kes alustas laenates pärast, uus versioon kehtib. Peamine erinevus nende kahe vahel versioonid on protsenti sellest tulust, mis läheb laenu. Vana versioon nõuab% sissetulekust ja uus versioon vajab ainult%. Teine erinevus on laenu andestust perspektiivis. Vana IBR nõuab makseid aastat, ja uus IBR nõuab makseid aastat. Väga vähesed hambaarstid leiad need andestust mõttes asjakohane, kuna jääke on läinud selleks ajaks kõige rohkem.

Palun levitage, et on olemas võimalused, nagu REPAYE, mis võivad põhjustada väga väikesed kuumaksed perioodidel madala sissetulekuga. Kui hambaarstid kasutavad need programmid, nad võiksid saada tuhandeid dollareid valitsuse huvi vähenemist kasu ja juhitavuse tasakaalu maksta ette, kui nad sisenevad praktikas.

Advertisements