Ka võivad mõju avaldada muud ühekordsed tegurid.

See küsimus tundub olevat korrelatsioonis hunnik muid asju, mida me oleme kaetud täna … sest me tõenäoliselt küsida neid küsimusi ja otsida neile vastuseid.

Põhjus need vead ei olnud teada oli, sest majandusteadlased, kes töötas koos ebavõrdsus ei tundnud … ebavõrdsus. Ebavõrdsus on disproportsioon rolli saba -rikas inimesed olid sabad jaotus. [Mida rohkem ebavõrdsust süsteem, seda rohkem võitja-võtab-kõik efekt, seda rohkem me kalduda meetodeid tina sabaga Mediocristan kus majandusteadlased õpetati. Tuletame meelde, et rikkuse protsess domineerib võitja-võtab-kõik mõjud, kirjeldatud tüüpi The Black Swan. Igasugune kontroll rikkuse protsessi tüüpilisemalt algatatud bürokraadid -tended lukustada inimeste õigusi oma riigi õigusest. Nii lahus oli, et anda süsteemile hävitada tugev, midagi, mis töötas parimat Ameerika Ühendriikides.

Ta lisada, et see toob tõenäoliselt kaasa inimesed on "hoolivamad ja kogenud rahapesuga oma raha tulevikus."

Siin, kus saad alustada teavitamine "mis siis, kui" stsenaariumi oma peaga etf.ee. Olgem kasutada Exceli analüüsida refinantseerimine laenu, et näha, mida plusse ja miinuseid on.

Ma olen alati mõelnud, eelarvete ja rutiin nii igav ja takistuseks minu vabadus / paindlikkust. Aga ma olen õppinud, et natuke struktuur tegelikult loob vabaduse. Täpsemalt, seda rohkem ma seada rütmi minu nädalal rohkem positiivseid tulemusi saan.

Advertisements