Ametlikult ja otse portaali eesti.

Graves, teiste seas on küüniline vaade Puzder vastuvõtule. "See on nagu panna rebane vastutav kanalate," ütles ta. "Meie seisukohast, selle väga murettekitav."

Ma kasutasin seda Gorilla treeningu peaaegu igal õhtul, ja ma isegi kirjutas teose Boing Boing kuidas selle "ümber minu keha" ja siis ma lõpetasin ja läinud, et New York Times seitse minutit treeningut asi, ja kaotanud nii palju füüsilist määratlus, et mul oli kiirenenud gorillad.

Wealth jaotus ja rahaline kättesaadavus on üha kuumad teemad üldistel alustel ja palju andmeid on avaldatud ümber, miks see on teema, me tuleks arutada.

Mõlemad Uber ja Sears on partneriks Activehours, et võimaldada oma töötajatele ja juht partnerid saavad oma tulu reaalajas. Lõpuks, erinevalt kallis hilja tasud, arvelduskrediit ning palgapäev laenud, üksikisikud võivad maksta Activehours tahes summa, mida nad usuvad, et olla õiglane. Ning arvestades Activehours meeskonna obsessiiv keskenduda tarbijate rahulolu, oleme jälginud neid pidevalt kasvab tehingute maht aja jooksul.

Nii et kui inimesed jätta globaalse soojenemise kui "viimsepäeva" nad on kahekordselt vale. Esiteks, nad irvitavad neile, kes näevad, kui tõsine see olukord (kasutades keele absurdne jätta see). Ja teiseks, nad eeldavad kokkuvarisemine-of-the-tulevikus ei juhtu – kui see tegelikult juba teinud.

Mõned usuvad, et nad ei saa muuta, sest nad on osa tahtlikult "lavastatud" süsteem, ülimoodne võimas inimestel hoida end tasuta. Kiire uuring ajalugu seab sellise küsimuse: tihti uusi institutsioone on mässumeelne või mitte-majanduslikud ja tundub, et tekiks idealistlik põhjustel avalikest raamatukogudest põhiseadusliku konventsioonid. Isegi kui me ette kujutada, et "süsteemi" on parem täna allasurumine muutustega kui feodaal või monarhiline korda, see ei seleta meie tunne, et seal on midagi teha. See tunne on umbes visiooni puudumine uute institutsioonide, heitke meelt, et selline nägemine oleks võimalik maha suruda.

Kui loote turul, kogudes raha kolmanda osapoole on alati keeruline samm. Esiteks, sest see on rangelt reguleeritud seadusega: ainult litsentseeritud näiteks pankade või makseasutuste suhtes (PSP) on lubatud koguda kolmanda osapoole vahenditest.

Selgub minu aeglaselt nuumamisettevõtetesse PayPal konto oli suuresti illusioon kiirlaenud. Isegi siis, kui mul õnnestus arvutada, kui palju ta tahaks mulle maksma pakkida ja laeva midagi õigesti-ma ei ole alati, ja ma ka ei saa aru, et aeg on raha, et tunnid veetsin ümbriste käsitsi maalitud portselan nõud et nad ei riku posti oli haiget minu alumine rida-seal olid muud kulud, mis olid suuremad kui ma esimest mõelnud. Lõpus kuu eBay tahaks oma lõigatud, ja kui ma jooksin oma konto kasumi teenimiseks (olin) lõpus aastal valitsuse tahaks ise.

Have a look at seda graafikut. Märganud midagi imelikku on?

Vastupidavuse, jätkusuutlikkus ja solidaarsus peaks olema juhtpõhimõtted juhtimist tulevikus. Me peaksime talletada institutsioonide müks neid reguleerivad eelnevalt vastu, ja põlvkondadevahelise võrdsuse. See, kuidas tulevikus enam juhtub meiega juhus. See, kuidas tulevikus avaliku hüve meil kasvatada valik. See, kuidas rohkem me anname edasi, seda rohkem me võtame.

Advertisements