Majandusaastal kontserni tulude struktuur.

Mõtle ise ja teha oma teadusuuringuid. Rääkige krediidi Liidu abipersonal, kui sa veel lahtine. Loovutades ei ole sugugi ainus viis aidata suurendada õiglasemaks Ameerikas, kuid see on suhteliselt lihtne meede, võimas ja vahetu mõju.

Kui patsiendid on võimelised minema jalutada, tulemus on sageli ebaefektiivsuse, mitte vähem. Näiteks vähi raviks on palju odavam kui püütud varem. Patsiendid, kes vähenema vähi sõeluuringute, sest nad ei meeldi hind naaseb siis, kui haigus avaldub. Sel hetkel, nad on nagu inimene kannatab südameatakk, valmis kulutama iganes ta võtab.

Neist kõige nähtavam on USA. Olgem kaardistada see langus hetkeks illustreerimiseks rike loos edusamme. USA ei ole üks suur probleem – see on palju. Ei tervishoid, stagneerunud majanduse segamiskatsed ebavõrdsus, mis on imploding keskklass, tõuseb demagoogia, sotsiaalse luumurd, mis kuuluvad eluiga – ma ära, et kuna nagu nähtus, mis kuuluvad riigid, on enneolematu moodsa ajaloo. Siin on küsimus: vaid üks neist probleemidest oleks eksistentsiaalset ohtu ühiskonna jaoks. Nii palju, esinevad kõik korraga? Mis see meile ütleb?

Olen lõpetanud Rosemont College, astusin kaks aastat pärast endise kõik tüdrukud kolledži välja co-ed endast oleneva, et meelitada rohkem üliõpilasi ja kahtlemata rohkem raha erainvestoritele laen. Ma lõpetas BA inglise ja kommunikatsiooni ning proovida nii raske, kui võin ma ei ole üks Rosemont lõpetanutele, väites, et ma veritsema maroon, hall ja must. Ma ei ole Raven.

Miks ei oma krediiti kanda?

Ema: Ame, tead, me vabaneda mõned asjad keldris. Sa alati meeldinud, et tool, pea meeles, sinine? Kas sa tahad seda? Sest me lihtsalt võttes kõike Firmaväärtus.

Mina: Ok, aga ma ei ole ruumi, nii et ma lihtsalt lähen müüa. Kuidas me jagada kasumit?

Advertisements