Jen glantz pakub töötab pruutneitsina.

Kui olete huvitatud rääkida investeerimisest, või kui teil on mõned nõuanded mulle, saatke mulle sõnum või kommenteerimiseks minu Facebooki lehel.

Eesmärgid on viis, kuidas saate säästa raha aastaringselt iga päev. Eesmärgid võivad olla mis tahes koguses ja mis tahes kestus. Näiteks oletame, et sul on kokkuhoid 00 eurot reis Hispaaniasse. Reis on suvel kuu pärast, nii lihtne paneb eurot päevas (00 eurot / 0 päeva) oma "Hispaania Vacation" Eesmärk kuni see jõuab 00 eurot.

Laenud aastal oli Uusehitise umbes sh ja nüüd te vaatate või mõnel turul tavaline nullpunkti laenu.

Olen juba lugenud ja kuulanud kõike siin. Mis tähendab, et sa ei pea. Me arutame seda kõik lehed sellest seeriast.

Eesmärk: Lisaks finants- ja õiguslike tingimuste eelnevalt määratletud, seda mõistet lehel kirjeldab põhiväärtused Distributed Energy. Ettevõte kavatseb töötada koos oma investoreid panna need väärtused tegevuse läbi käimasoleva äritavasid kogu organisatsioonis.

Need vastuolulised perspektiivid minuga juhtuda kõik samal ajal. Kõik imeb ja seal on nii palju võimalust – sama hingetõmbega. Klaasi-pooltühjad optimist, kui soovite. Ma tean, et ei ole mõtet, aga riputada minuga.

Hiljuti oli mul vestlus võluv brunch sõber, kes ütles, ees host, et ta pigem koju jäänud ja joota teda kaktused kui kodust lahkuda, et päev. Ja hull asi on, igaüks laua ümber, kaasa arvatud mina, nõustus ta.

Advertisements