Veebruarist saab taas asuda tulusid deklareerima.

Kuigi jah, vormi ja piirhindades osutus päris kuradi täpne kõik sama.

Seeme oli külvatud ammu finantskriisi ajal 0 Ma ei ole kunagi tõesti palju tähelepanu pööratud makroökonoomika või panganduses. Nagu Lehman Brothers kukkus Merrill Lynch ostis laulu ja nagu Sequoia Capital loodud kurikuulus RIP headel aegadel teki, ma ei saa aidata, kuid hakkab tähelepanu pöörama. Olin asutaja startup ja ma teadsin, et see kriis pidi mõjutama meie firma, meie kakskümmend või-nii töötajatele kui ka kogu riigi. See oli hirmutav, kuid põnev samal ajal. Hakkasin kuulates usuliselt Podcaste nagu NPR Planet Money ja lugemine The Wall Street Journal, mis oli alati tundus ketserlus minu liberaalne San Francisco maailmas. Nagu arvata Irratsionaalne sai minu lemmik raamat ja ma tegin oma parima, et mitte kandis mu sõbrad poolt regurgitating huvitav bitti olin lugenud. Ühesõnaga, minu huvi oli äratas ja ürituste sari hakkas mängima aeglaselt.

Bill Gates on, nagu paljud teised tuntud ettevõtjad, samuti tuntud oma heategevusliku tegevuse, annetades väga suuri summasid heategevusorganisatsioonidele ja teaduslikele püüdlustele. Gates asutas Bill ja Melinda Gates Foundation 00, era heategevusliku sihtasutuse pühendatud vaesuse vähendamiseks, suurendades tervishoiu, hariduse edendamiseks võimalusi ja juurdepääsu tehnoloogiale kogu maailmas. Gates ise on annetatud üle eurot miljardi vundament, millele ta jätkab tööd.

Tarbimislaenud aga millega katki Kõigepealt tuleb mõista, kuidas see on katki. Margot Kushel, arst ja meditsiini professor University of California San Francisco ja San Francisco üldhaigla, on üks väheseid inimesi tabavad seda mammut ülesanne.

Vanemad inimesed, kes on juba kodutu saaks kõige paremini aitas laiendades kättesaadavust püsiva toetav korpus, Kushel usub, ja leida loomingulisi viise, et võimaldada neil liikuda koos sugulastega. See hõlmab tagada, et nad saavad kasu nad kvalifitseeruvad, nagu Medicaid ja täiendava Security tulu.

Mis on nende filosoofia juhtimine? Kui soovite jääda oma positsiooni (CEO, CTO, jne) ja te pakkuda / sooritada, kas nad okei sa jääd seda seisukohta? Või oled lihtsalt täites istme vahepeal kuni nad või ettevõte võib leida või endale keegi teine? Kui nad tahavad, et asendada teile, mida nad otsivad? Küsi endalt, kuidas te tunnete, et. Kui teil püsida siis küsi küsimusi nende tulemuslikkuse ootused.

Sest perspektiivi, kuidas suure need numbrid, Vaatleme tõenäosus võita USeurotmillion Power. Võitja on enam-vähem ühel miljonites võimalus.

Tulemuste hindamiseks vastu seatud strateegia Ilmselt kõige olulisem rahanduse põhimõte Õppisin ei olnud A klassi Wharton, kuid Andy Rachleff tegevjuht Wealthfront. Üks asi, mida me sageli rääkinud Wharton oli raske hinnata investeeringu tuginedes mineviku. Me kõik oleme näinud avalikustatud öelda "mineviku tootlus ei viita tootlusele etendus" õige, enne kui me hinnata investeering põhineb see ajalooline naaseb. Me räägime sageli kuuma käes eksitus, mis on vale usk, et keegi, kes on saavutanud edu näiliselt juhuslik sündmus on suurem võimalus edu ka tulevikus. Ometi jääb see, mida me tegelikult teeme, kui otsustades tulevase tootluse tuginedes mineviku. Ja kuigi me oleme countlessly näidanud, mis valesti see lähenemine, jätkame võimendada see on peamine mehhanism hinnata fondi tulemuslikkust.

Aastaid tagasi käisin palm lugeja. Aastakümneid tagasi. Ma olin teismeline, et on mitu aastat tagasi. Enam küsimusi.

Jällegi Oletame, et ta valib välja, sisestades oma h hooaja piiramatu vaba agent, nii, sest see on reaalne tulemus ja mis kõige tähtsam see annab meile parim positsioon võrdlev analüüs. On ka teisi CBA mehhanismid kättesaadavaks linnad, nagu uued läbirääkimised oma lepingu üles ja / või laiendada kolme aasta pärast allkirjastamist tema teine ​​leping (see oli kolm aastat pärast allkirjastamist varem kui oodata aega), kuid lihtsameelsuste huvides me harjumus reisimine seda teed.

Advertisements