Tuleme tagasi ja mõtleme läbi et miks nii läks.

Kirjanik on direktor Kõrge Pay Keskus, Londonis asuv mõttekoda.

Oprah esimene suur läbimurre oli tema kaarik kohalikul must raadiojaama tagatiseta laenud. Jaamad juhid olid vaimustuses tema kõne ja kirg, mis viib Oprah töötama tema viis kuni ridadesse suurem raadiojaamad, põhjustades lõpuks tema ilmumise TV samuti.

Get it? Alasti laenu ainult vaevab noorte naiste, eriti naissoost üliõpilaste sest nende erinevad omadused – noored kehad ja lootusetu soove sisseoste ilma raha maksma selle eest, mida nad ostavad.

Hiina õnnelik kass raha nurgas ei saa haiget. Ma kogutud neli õnnelik kass nagu pulm soosib ja nüüd on need strateegiliselt paigutatud varanduse soodustava kohtades minu maja. Ma mõtlen.

NBA on teinud oma luu vastuseisu super meeskonnad postitada Kevin Durant väljaränne Golden State Warriors sentiment tuntud raudne surudes oma pro konkurentsivõimeline tasakaalu kiibid esiplaanile viimastel kollektiivleping (CBA) läbirääkimisi. Kui sa loed läbi muudatuste kokkuvõte uues CBA märkad ühitatud: peaaegu kõik osad tugevalt stimuleerida tähtmängijaid jääda oma koostatud võistkonda.

Allkirjastamine Maksimum: palk esimesel aastal vahel on läbiräägitav, kuid vahel protsenti ja protsenti esimese aasta palk kork, mis võimaldab mängija hüpata maksimaalne palk tasanditega.

Avenue Määratud Player Rookie Scale pikendamine

Advertisements