Nende jaoks on see justkui teine maailm kosmos.

Ometi müük Atlas kehitas õlgu startis vastavalt Ayn Rand Instituut, mis on välja antud mitmeid pressiteateid, mis olid omakorda innukalt kiirenenud suur meediaväljaanded. Instituudi ütles müük tiirles ümber poole miljoni kaubamärgi 0and – kõrgus eluasemekriisi ja aasta möödumisel tervishoiureformi. Inimesed pöördusid Atlas kehitas õlgu, sest nad kartsid ole hiljuti tunnistust lõkse piiramatu kapitalismi kuid valitsuse sekkumise. "Kui omavalitsused turgu sekkuda," Economist laulis, "lugejad kiirusta osta Rand raamat."

Bitcoin kaevandamise ei tehta heategevuseks laenud tagatiseta. NN "ahnus" kaevurid (parem kutsuvad seda kasumit taotlev) on täpselt see, mida on lubatud Bitcoin võrgu saada kõige võimsam arvuti süsteem maailmas, kus tuhandeid kordi rohkem arvutusvõimsust kui maailma top 0 superarvutid kombineerida.

Vaatamata töötuse määr umbes aastal …

Esmane õigustuse põhi sissetulek on sotsiaalne õiglus. Maa, loodusressursside, ja ideid, et saada "intellektuaalomand" on kõik osa ühiskonna ühisest rikkusest, mis on loodud ja rikastab põlvkondade meie esivanemad. Nii, see on mõistlik väita, et igaühel peab olema tagasihoidlik osakaal, sotsiaalne dividendi näol võrdne, tagasihoidlik, üksikute, tingimusteta põhisissetulek.

Advertisements