Aastatest pärit haiglad samamoodi.

See vestlus oli suuresti sissejuhatava kõne ja me ei sukelduda palju üksikasju, kuid ma ei õppida natuke sellest, mida erapank võib pakkuda.

Megan Reynoldsi essee mitte võrrelda oma elu tema traditsiooniliselt edukas sõbrad ummikus mind. Ma ikka mõelda, eriti kui me külastada Lukas vend, kes omab 0 000 eurot maja äärelinnas. Ta on üks edukamaid töötajaid oma Harilik territooriumil. Eelmisel aastal Harilik saatis ta Kreeka, Hispaania ja Disneyland. Meie firma ei saada kunagi meid kuhugi, peale selle, et teiste kaupluste kiirenemist külmutatud hani või midagi (ma tegelikult tegin seda). Ta on õnnelik, et ta on üks vend konkureerida, mul on kolm. Minu kolm õde-venda kõik töötavad STEM väljad, ja ma ei ole. Me olime kõik testitud rangelt kogu meie kooliaastatel SE-Aasias, ja ma olin üks vend, kes testitud "keskmine" on vars.

Mis oli nende viimane puhkust? Kuhu nad läksid? Kas nad kasutavad allahindlust reisi saite nagu Kayak või Expedia broneerida oma lennu ja majutuse? Kas nad viibida viietärnihotelli või töötlemata see RV?

Lõpetuseks tahan tänada TaskRabbit imeline Lähetuse ja elukogemus. Ma tean rohkem ülevus on pärit teile!

Asjaolud, mis viisid Herb on väljatõstmise – elavad ning kontrollige, üüri võttes ebaproportsionaalselt suurt tulu – on murettekitavalt levinud USA Üks kolmandik täiskasvanud vanuses või vanemad kulutada rohkem kui protsenti oma sissetulekust eluasemele, vastavalt aruanne. Ja eluasemeturul selles riigis on lepitamatu neile, kes ei suuda maksta. Vahepeal keskmine vanus rahva kodutute elanike arv kasvab kiiremini kui avalikkusele. In hinnanguliselt protsenti täiskasvanud kodutuid elanikkonnast oli eluaastast. Autor 0, et number tõusnud protsenti. Täna teadlased panna näitaja lähemale protsenti – ja tõuseb.

Aga isegi kui sotsiaal-abiprogrammid olid tugevdanud ja vanemad kodutute ette piisavalt tulu rentida koht oma, nad ikkagi silmitsi kurb puudumine taskukohane eluase. Hüpoteetilise inimese üle, kes on kaotanud oma töö ja tõsteti oma korter, koefitsiendid tagada taskukohane üksuse San Francisco on väga õhuke, ütleb Margot Antonetty, juht San Francisco osakonnas Kodutus ja toetav Housing. "Oleks väga, väga raske," ütleb ta.

Bitcoin esialgne visioon, nagu on sätestatud selle lühiülevaade oli "üks CPU üks hääl" Ferratum. Isikute aitaks oma protsessori vie võimalus "lisab järgmise ploki tehingute võrku". Omakorda nende eest tuleb maksta iga ploki, et nad saavad lisada.

Naudi seda tehes samas maksad ära oma õppelaenu või tegelevad erakordselt kõrge üür, kinnisvara, tervishoid ja lastehoiu kulud.

Magic ei ole üldiselt asi, mida ma usun. Pean ennast liiga ratsionaalne, liiga loogiline, sest kergemeelne, maagiline mõtlemine. Uskudes peopesa lugeja ennustus minu finantsstabiilsust oli lihtsalt lootusrikas matemaatiline minu üritab-to-be-an-täiskasvanu aju. Aga ma mõistan tagantjärele, et ma mingi arvestas ta. Magic daam ütles, et see oleks alati hästi, rahaliselt, nii see on.

Alati on leitud heads-up senti kutsuda raha ja meresoola rahakoti, kuigi nad ütlevad, sa pead muutma seda kord kuus. Kindlasti mitte kunagi värvi tahes kagunurgas punane, või saate ehmatada varanduse ära. Sügelevad peopesad tähenda head majandustulemused uudised. Konnad on hea ja väidetavalt, kui ämblik ronib taskusse, sul on alati raha. Ma pigem on tühjad taskud kui ämblikud, kuigi.

Advertisements