Venemaa on nii riskantne.

See aeglustumine raha liikumise samuti suurenenud regulatiivse keskkonna, mitte ainult siin toimub, kuid maailmamajanduses samuti. Intressimäärad on viinud kogu maailmas, sest pangad on üle ujutatud raha loomisest dollarit. Pangad, kes ei taha, et raha on hakanud pakkuma negatiivseid intressimäärasid. Näiteks Rootsis on negatiivsed intressimäärad. Rootsis kui tagatisraha 0 eurot oma kontole, siis aasta hiljem on teil eurot dollarit, mis on samal kontol. Nad ei maksa salvestada … nad laadimiseks säästa!

Pank Rahvusvaheliste Arvelduste ütleb meile, et peaaegu eurot iga 0 eurot, mis kaupleb käed valuutaturul nendel päevadel on dollar. Me teame ka, et% maailma majanduse juhtub "dollari tsooni" või valuutades fikseeritud Buck otse või läbi "mustade ujub", et näha rahapoliitika tegijad manipuleerida oma vaba ujuvad valuutad sobitada või kõrvaldada dollari mingil moel.

Igaüks tahab säästa oma raha ja seega pakkumise kokkuhoid kasvab. Sunnitud enam elu ja lapsi vähem, inimesed tööstusriikides on rohkem säästa raha pensionipõlveks. See kehtib eriti Hiinas, kus sotsiaalkindlustuse ja pensionisüsteemi ei ole tegelikult olemasoleva ja ühe lapse poliitika lase vanad inimesed üksi seisma vihma kui nad ei säästa piisavalt tagasi, kui nad on olnud võimalus.

Ja sa pead helistada ja rääkida tegelik inimene, sest mõned hooldajad ei võimalda oma klientidel hallata või kohandada oma makse summad võrgus või läbi oma automaatvastaja. Ettevõtted loodan, et tehes seda protsessi võimalikult raskeks, võivad nad takistada sind, võttes meetmeid, et saada võla-free. Ära lase neil. Õppelaenu võlg on suur äri-nii suur, tegelikult, et föderaalvalitsus ei saa isegi jälgida, kui palju ameeriklasi võlgu. Ole valvas, enesekehtestamiskatse ja kui kõik see ei õnnestu, põletada maha.

Et kursis, mis toimub maailmas hariduse, liituks Learnium uudiskiri

Laen ilma sissetulekuta kui saadate rohkem kui miinimum makse, teie teenusepakkuja võib võtta, et lisaraha ja otsustada, kuidas veeta see. Selle asemel, et rakendada seda oma peamise kokku, võivad nad vähendada oma järgmise kuu makse, teha oma tagasimakse kauem ja suunata lisaraha suunas oma tuleviku makseid. Ja nad saavad teha kõike seda ütlemata teile, tarbijale.

Blockchain naysayers endiselt olemas. Olenemata Patrick Byrne ja paljud teised FINTECH ja finantsteenuste spetsialistid, kes on raskepärane oma kingad blockchain tech, kõik ei ole veel müüakse tehnoloogia potentsiaali. Märkimisväärne skeptik me just leidsin on Xero varras Drury: "Kui tegemist on raha – tsentraliseeritud ja detsentraliseeritud – tsentraliseeritud tavaliselt võidab, sest see on nii oluline, et säilitada kontrolli kogu süsteemi." Vaata Drury kommentaarid siin.

Iga jaepanganduse tuleks vaadates Amazon. Kuigi paljud jae- on otsa komistamine ise kahaneb oma kontorivõrgu ja tugevdada oma digitaalse kohalolu, Amazon tundub, et läheb kaua füüsilist asukohta, mis on viis jõuda lähemale oma klientidele. Esiteks, ettevõte alustas mõne füüsilise raamatupoed ja näitas seda oleks suur lükake pop-up kauplustes. Nüüd on selle kohta, et ta plaanib avada palju, palju füüsilist toidupoodides ka. Meie Buffee: isegi vägev Amazon, firma piisavalt julge petta investorite lühiajalised saavutada pikemas perspektiivis eesmärgid, seal on piir, mida saab teha online.

Start-up maailma, nagu Morgan on selgelt öeldud, oma artiklis, et vaja on kolledžist on hajutavad. Tundub, et meie ajastul, märke ja polsterdatud jätkub on väärt palju vähem, siis tegelik oskus. Kujuta ette.

Advertisements