Aasta novembris lepingu sõlmimiseks uut hanget.

Kas ettevõte soovivad olla avalik ettevõte? Et asi oleks selge, firma ei pea püüdma minna avalik. Tõstmine aga sadu miljoneid dollareid jätab väga vähe muid võimalusi naasta väärtus investoritele või töötajad. Siiski on paljud peadirektoriga, kes tahavad hoida oma ettevõtted era jätkates tõsta suurel hulgal kapitali vaatamata ebasoodsatel tingimustel. Te väärite teada kavatsusi oma juhte. Võib-olla on olemas hea põhjus, mis on seotud teatud verstapostid oma ettevõte peab jõudma enne läheb avalik? Alternatiivselt võib tunduda Allure vähem kontrolli sõidab otsuseid (Red Alert!). Vastus saad aitab mõõta likehood oma aktsiad on väärtuslik aja jooksul.

Need inimesed, kes ütlevad reisimine on kallis, ja hoiatada teisi mitte reisida on hirmul. Nad on ka tõsiselt informeerimata.

Tõde on, rohkem haridust ei tähenda tingimata, et rohkem ettevõtlust. Kuna leibkondade arv eesotsas noored, kes lähevad äri ajama on vähenenud protsenti.

PPS: Kuigi ma olen bullish võimaldavad tehnoloogiad – AR / VR, blockchain, AI, täiustatud andmete analüüsi, quantum arvuti – ma ei ole keskendunud need sellele ametikohale, uskudes tahes eespool powered by ühe või mitu neist seega minu Agnostitsism.

Kingitused? Me veendunud kõige pereliikmed nautida andetu puhkust kinnisvaralaen. See on topelt-win; palju säästetud raha, pluss null ajakulu ostetavad asjad, mida keegi tegelikult vajab.

Keegi ei tea, kuidas on turg määr, sest see peaks peegeldama ajalise eelistuse tarbimiseks või säästmiseks / investeeringuid, mis tuleb moodustada majandusliku ajal, mis põhineb turu lahendusi.

Teresa Kidwell. Teresa Kidwell elab Virginia temaga kolm väikest poega, üks hull koer ja tema imeline abikaasa. Neile meeldib raamatuid lugeda, mängides väljaspool meeldiv VA ilm ja heuristiliselt lahendada looduse saladustest. Ta on õnnelikult töötanud tarkvaraarenduse ettevõte järgmisel sajandil üle nelja aasta, ja kui ta ei ole tarkvara insener, ta mõistab kõik raske töö tema töökaaslased, kes kirjutavad hämmastav koodi.

Oletame (pärast argument), et 0 inimest osalevad järgmisel Hunger Games ja ei saa olla ainult üks võitja. Kuigi ma võiks olla, et üks võitja, kus inimesed võistlevad esineb% tõenäosus üks neist võidab ja ainult juhus, et ma võita.

Advertisements