Loe täispikka artiklit

Selle asemel, et kõrge ja peidetud tasusid, püüe on vabatahtlik "pay-mida-on-mess" tasu struktuur, mis tähendab, maksad null või valida "kallutada" mis iganes summa, mida peab sobivaks.

Adam Werbach endine juhataja Sierra Club

Ära maksta ühe võlausaldaja täielikult vahetult enne pankroti väljakuulutamist välja küsitav, eriti kui on välimusele, et selline asi ei ole käsivarrekauguses bigbank. Üks relatiivsusteooria investor hüüdis pettuste ja kaevatakse, väites, et relatiivsusteooria kasutada oma laene valedel eesmärkidel, sealhulgas maksete tegemiseks OneWest. Mnuchin advokaat nimetas väiteid pöörane ja ülikond algselt välja visata. Advokaat investor, filmide rahastamise firma, ütles Los Angeles Times, et ta kavatseb REFILE.

Kui täita oma võla kraavi tähistada! Sa absoluutselt ära teeninud.

Sain teada, inimesed on valvelauas, kes aeg-ajalt lasta uksehoidja-vähem mulle pakki seal. Sain sõbralik tätoveeritud isiklik treener, pornostaar nimi, kes andis mulle tasuta seansse ja meditatsiooni õpetaja, kes jahh Ground Zero on pakkuda tasuta Reiki ellujäänuid. Ma armastasin Twiggy hularõngas õpetaja DayGlo spandex ja pleegitatud blondid juuksed, kes kunagi minestanud madala veresuhkru taset. Ma kummardasid hip-hop õpetaja, kes päeval töötas maineka inimõiguste advokaat ja öösel tutvustas mulle fenomenaalne muusika, seksikus minu puusad, ja kelle käigud ja säbruline liha pani mind soovin, et oli suurem kõverad ja nii rohkem energiat. Minu lemmik õpetaja, Kelly, oli ripitud lihased naine, kes jooksis harjutamiseks klassi, mis oli just õige kombinatsioon keeruline ja do-võimelised, hard-core ja realistlik. See klassi aitas mind sattuda parimas vormis ma kunagi olnud, ja mõne kuu pärast mu keha sai puhta toimiv masin, mis lase mul süüa ahnelt ilma ühegi seedeprobleemid, mis oli vaevavad mind enne.

Kui selgub, et raha "päästetud" alates dom kontosid ei lõigata, nad lähevad pärast pensione, ja seekord raske.

Kuigi võib-olla saad teha argument, et objektistab naised on armastatud Ameerika ajaviide, see ei kohelda Puzder hästi. Ikka, ta keeldub sellest loobuda. Ta väidetavalt armastab soolist diskrimineerimist reklaame nii palju-vaatamata valijate milles leiti, et publik tegelikult ei hooli ja see ei tohi sõita müük-see võib olla ärandatud firma, kes oli tegemist nende kaubaautod. Samuti küsitakse endine frantsiisivõtja kutsuda Puzder väljavõtmist ning ütles talle, et "seda tüüpi turustamise toidab väga mõtteviisi objektistab naised."

Advertisements