Vahelaed ja kandev konstruktsioon on puidust

Pangad tuumiku moodustavad majanduses. Täna küberrünnakud toimuvad iga päev ja pangad üle maailma on mõjutatud.

Nagu Jocelyn Glei ütles oma viimases raamatus "mitte kõik e-kirjad on loodud võrdseks kiirlaen."

Mõni aeg tagasi ütlesin, et kalendrid on efektiivsem kui teha nimekirju. Aga ei tea, kui kaua midagi tehakse tegelikult ei saa me tõesti kasutusele võtta võimu meie kalendrid.

Ära hakkagi sellele, et ma vihkan pildid iStock, Shutterstock ja lugematuid teisi varu saite seal. Ma isegi ei taha olla osa sellest maailmast. Ma tahan oma töös näidanud kõrval särav ja andekas loojad. Ma tahan, et inimesed teha mida iganes nad tahavad mu pilte. See mõte. Ma ei võta neid pilte teha raha. Panin fotod Unsplash, et ma armastan ja kas sa ei meeldi neile või vihkan neid ei ole tegelikult küsimus. Need fotod olid ja on minu jaoks, nii et teised inimesed armastavad neid on lihtsalt kruunaisi. Olen olnud sunnitud ennast mõnikord pildistamise ajal, sest see on lihtne jänni lõks, kus hakkate luua päevakorraga. "See oleks suur Unsplash foto" – Ma olen öelnud seda varem ja see hirmutas mind. Ma ei saa luua sel viisil, ja te ei peaks nii. Ma maadelda idee on isekas loominguline päris tihti, sest see kõlab negatiivne. Tee asju, mis sulle meeldib, ja mis teeb sind õnnelikuks. Ma garanteerin seda tehes leiad publik. Minut te lõpetate luua asju, mis sind õnnelikuks kasuks üritab rahuldada Mis te arvate, inimesed tahavad, siis muutub õnnetuks. Sul ikka olla edukas, siis võib isegi olla edukamad, kuid sa ei ole rahul.

See on lihtsam uuesti brändi ise, kui suudab tõestada reaalne huvi konkreetse tööstusharu või tehnoloogiat. See tähendab midagi enamat kui käivad startup teemaline ürituste mõned audiitorfirma või töötavad käivitamisel kliente oma professionaalse rolli. Saate määrata ise peale koos kogukonna kaasamine, sõltumatu väljaanded, aktiivne blogi või twitter konto või pool projekti, mis on jõudnud viimase kontseptsiooni faasis ja on tegelikult teenivad tulu. Midagi, mida saab kasutada, et eristada ennast hordide viisi noori, kes nagu sina, on kasvanud väsinud ettevõtte lihvima.

Advertisements