Sajandil,  vahendab Lonely Planet.

Ma jätkuvalt muretsema alt-laenude või turul laenamise kui intressimäärad tõusevad saavad pangad esimene ja samas on mõned ruumi suurendavad laenamist, tiheda konkurentsiga turul, kus regulatiivse järelevalve on piir, kui suure laenukulusid võib minna. Teiselt poolt pankade kapitali hind ei tõuse nii kiiresti kui need alt-andjad. Seega järgmise kuu osutuvad hõrk selle tööstuse jaoks. Ma eeldan, pangad koolutamine oma lihaseid ja omandada mõned platvormid samuti ühinemisi alt laenuandjad kui nõrgemad konkurendid lähedal kauplus. Kas see muster areneb sünkroonis USAs ja Euroopas ma ei tea. See sõltub sellest, kuidas USA, Suurbritannia ja ELi tulukõveratel käitub. Ma kindlasti oodata seda mudelit tekkida USAs. Teiselt poolt, infrastruktuurile tehtud kulutused, kui see on massiliselt USA-s, on positiivne mõju laenu- ja FINTECH laenamise osalejad saavad. Võiks isegi näha FINTECH alustavatel rahastatud alusel infrastruktuuri teenuseid näiteks.

Samas uuringus on UBI toetused viinud rohkem tööjõudu ja tööd, mitte vähem ootuspäraselt skeptikud.

Jaekaubanduse varahalduse sektoris oleme tunnistajaks laine konsolideerumine USAs, eelkõige roboadvisors. Enamik turgu valitsevad panna oma ennustused ning vähestest sõltumatu alustavatel on säilinud siiani. Meil on veel näha konsolideerimise Euroopas. Väidetavalt on vähem roboadvisors Euroopas kui USAs ja kõige nooremad, et me ei pruugi näha täielikku konsolideerimist veel. Ma ei oleks üllatunud, kui Euroopa ettevõtjate või kahe teeb omandamise küll. Jään huvitatud roboadvisor mudelid, eriti need, mis teevad tõhusat kasutamist ETF-id, mikro investeerimis- või mikro säästmise ja ehitada sotsiaalset kihti, mis võimaldab kõrge kaasamine. Ma arvan, et seal on veel ruumi tüüpi mudeleid. Lisaks on veel palju ära teha, et moderniseerida valitsejate ja tänaseks mõne FINTECH alustavatel ab mudel on tekkinud varahalduse. Mõned on tingitud avanes.

Laen see on võti. Sissetulekute jaotuse süsteem on jaotatud. OECD riikides reaalpalk on seiskunud kolm aastakümmet. Sissetuleku osatähtsus läheb kapitali on suurenenud ja on palju suurem, kui see oli varem. Ja suure sissetulekuga inimeste võtate suurema osa tulu läheb töö edasi haiget Precariat.

John McDermott on töötajate kirjanik kell MEL, kus ta hiljuti intervjuu Kurt Metzger, vastuoluline koomik, kes teenib Amy Schumer meessoost vaste.

Aastakümneid hiljem, Steve kihutuskõne kajavad mu peas, ma otsustasin, et see lihtsalt võib tööta minu jaoks liiga. Nii et ma haarasin Sharpie ja hakkas juhtides samal Doodle muster keerised, et ma olen joonistus aastaid sülearvutid, samas on konverentskõnet. Ma ei maksnud liiga palju tähelepanu sellele, kuidas see tundus, millise kuju see oli lõpuks või mitu keerised olid peal. Ma lõpuks väsis ja läks magama ilma viimistlus ta.

Investment = investeeritud summa + kasum

Advertisements