Kui palju maksab reisikindlustus

Mida ma pean tegema, et parandada elu miljoneid inimesi, kes maksaks tänada mind?

Aga mu vanemad ütlesid ei. Olin tütar immigrandid. Puudus ruumi rõõmsasti või ülesandeid, mis ei sisalda vahetu finantsstabiilsust. Ma võiks olla arst või äkki advokaat. Parem arst.

See küsimus “Mis oleks ameerika Renaissance välja näeb?” On nii oluline, sest me ei ole garanteeritud, et seda on.

Donald Trump ei ole veel tehtud üleminek Trump Tower-Ameerika kõige kallim riikliku elamumajanduse, kuid suutis tulla läbi ühe kampaania lubadus sel nädalal teatega tegelema Indiana põhinev Carrier õhukonditsioneer, mis hoiab peaaegu 000 töökohta osariik.

Teiseks, ma murda maksumus mängu “päris” Nii, nagu siis, kui ma olin pitching mängu Valve või Oculus rahastamiseks raha kiirlaenud. See on, nagu ma aru saan, nii, et igaühel on ja tuleb pitching.

Kiiresti arenev robo-nõuandjad võimaldavad analüütikud vaadata tulevikku ja pidevalt kaubelda väärtpaberite ja muu vara, mis põhineb pikaajalise prognoose nad suudavad ehitada põhineb reaalajas andmevoo ja masin õppimisvõimet.

Kuigi mõned soovitavad, et tarbijad seisma robo-nõuandjad, viimase aasta jooksul on tehnoloogia on meelitada olulist tähelepanu ja investeeringuid. Financial otsustusprotsessi on üha sõltub algoritme rakendada varahalduse, isikliku rahanduse juhtimine, investeeringute juhtimine, riskianalüüsi ja teistes valdkondades finantsteenuste sektoris.

Advertisements